Banner
Hizmetlerimiz
Katlanır Cam Sistemleri
Katlanır Cam Sistemleri Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve kullanışlı bir balkon oluşturmanın en uygun yoludur.
 
tümü »
 
PVC Doğrama Sistemleri
PVC Doğrama Sistemleri Birkent Yapı, üretiminin her noktasında muayene ve kalite kontrolünden geçen ürünlerini güvenli ambalajlarında müşterilerine sunarken...
 
tümü »
 
 
Silikon Cephe Cam Sistemleri
Silikon Cephe Cam Sistemleri Cephe sisteminde dıştan bakıldığında alüminyum profil görülmeyip, tümüyle cam görünümü oluşturulmaktadır.
 
tümü »
 
Kompozit Cephe Giydirme Sistemleri
Kompozit Cephe Giydirme Sistemleri Binaların dış cephelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş “yangına dayanıklı” (tutuşmaz) özellikli alüminyum kompozit levha ile yapılan kaplama çeşididir.
 
tümü »
 
 
Alüminyum Doğrama Sistemleri
Alüminyum Doğrama Sistemleri Alüminyum doğrama, kalitenin en yoğun olduğu, son derece fonksiyonel bir malzeme oluşu sınırsız renk ve şekilde üretilmesini sağlar.
 
tümü »
 
Küpeşte Korkuluk Sistemleri
Küpeşte Korkuluk Sistemleri Alüminyum korkuluk sistemleri, imalat, satış ve montaj hizmetleri ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
 
tümü »
 
 
Küpeşte Merdiven Sistemleri
Küpeşte Merdiven Sistemleri Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir.
 
tümü »
 
Çelik Çatı Sistemleri
Çelik Çatı Sistemleri Sağlam çelik çatı sistemleri ile hizmetinizdeyiz.
 
tümü »